.

.

SUNLITE 05515-ДИН Крушка, 65 Watts (300W Еквивалент), Среден База (E26), 3600 Lumens, 8,000 Час Животен Век, Крушка, 65 Watts (300W Еквивалент), име магнат База (E39), 3400 Lumens, 8,000 Час Животен Век, 41K - Кул

SUNLITE 05515-ДИН Крушка, 65 Watts (300W Еквивалент), Среден База (E26), 3600 Lumens, 8,000 Час Животен Век,

DEN 1454.40

Износ
Во продавницата.

КОМПАКТНИ ФЛУОРЕСЦЕНТНИ - Sunlite CFL Висока Wattage Спирала Светилки се енергетски ефикасни, долг живот решение за вашата осветлување потреби.ЕНЕРГЕТСКИ ЕФИКАСНИ - Користење на само 65 w овие компактни флуоресцентни светилки се стави надвор како што многу светлина како 300 вати блескаво светилки.КУЛ БЕЛО - Ладно бела боја температура (4100 K) обезбедува удобен осветлување за каде што треба кул светлина. 3600 Лумен излез.МЕДИУМ БАЗА - Стандард медиум база (E26) работи со голем број на светилки и тела.ДОЛГ ЖИВОТ - Со 8,000 час на животниот век на овие светилки трае повеќе од 6 пати подолго отколку традиционалните светилки.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите