.

.

Вино Стакло Шарм Пијат Маркери 12PCS Симпатична Фламинго Стакло Идентификатори за Дегустација на Вино Партија Услуги за Обновливи Силикони Вино Стакло Ознака Вино П

Вино Стакло Шарм Пијат Маркери 12PCS Симпатична Фламинго Стакло Идентификатори за Дегустација на Вино Партија

DEN 1276.80

Износ
Во продавницата.

⭐Сет од 12 3 D силикони фламинго вино стакло шарм , обновливи за пијат чаши,карактеристична за сите пијалоци. ⭐Лесен за употреба, симпатична фламинго задржи контрола на вашиот стакло, изгледа убаво на шампањ флејта. ⭐Магнетни вино шарм не само да го персонализирате секој стакло, тие не се добие на начин како маркери кои седат на врвот на rim, или карики дека dangle clank и околу дршката. ⭐Овие меки силиконски шарм се трајни и се држи добро .Можат да се користат одново и одново, исто како и виното шарм и маркери, и ги остави без остатоци на вашиот парична казна очила. ⭐Нашето вино шарм направи една прекрасна водителка подарок или подарок за секој љубител на вино.Совршен за водителка, housewarming, ноќта на Вештерките, дегустација на вино партија, празник подароци за пријатели или соседи.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите