.

.

Monoprice 104037 Пристап Серија 12 Мерач AWG CL2 Отценети 4 Диригент Говорникот Жица / Кабел - 100ft Оган Безбедност Во Ѕид Оценет, Jacketed Во Бела ПВЦ Материјал 99.9% Кислород-Бесплатни

Monoprice 104037 Пристап Серија 12 Мерач AWG CL2 Отценети 4 Диригент Говорникот Жица / Кабел - 100ft Оган Безбедност

DEN 2136.00

Износ
Во продавницата.

Кислород-бесплатни 99.95% чист гол бакар проводници. 100 континуирана нозете на 12 AWG 4-диригент говорникот Жица на калем.Белата надворешниот јакна е CL2 оценет, правејќи го безбедно за употреба во рамките на ѕидовите на станбени класа згради.Секој диригент е индивидуална, колор-кодирани јакна затворен во надворешниот бела CL2 јакна.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите