.

.

Monoprice Пристап Серија 14 Мерач на AWG CL3 Отценети 4 Диригент Говорникот Жица / Кабел - 1000ft Оган Безбедност Во Ѕид Оценет, Jacketed Во Бела ПВЦ Материјал 99.9% Кислород-Бесплатни

Monoprice Пристап Серија 14 Мерач на AWG CL3 Отценети 4 Диригент Говорникот Жица / Кабел - 1000ft Оган Безбедност

DEN 1788.00

Износ
Во продавницата.

Доживотна Гаранција на СИТЕ Кабли : Со Monoprice е Доживотна Гаранција може да бидат сигурни ние стоиме зад нашите производи и нашите клиенти.Овој говорник Жица има четири проводници направени од висока чистота (поголема од 99.95% чист), кислород-бесплатни голи бакар.Секој диригент е jacketed со колор-кодирани ПВЦ за лесно поларитетот идентификација.Целиот кабел собранието е jacketed во бела, CL3-номинална ПВЦ материјал.На CL3 оценка покажува дека кабел е во согласност со оган безбедност и осигурување барања, правејќи го безбедно за употреба во внатрешноста на ѕидовите на станбени класа згради.Чисто Голи Бакар е супериорен диригент на бакар облечени алуминиум (ЦЦА) проводници користи во повеќето други евтини говорникот жица.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите