.

.

Emart 2 x 15W Табела Врвот Фотографија Студио за LED Осветлување Комплет со Светлина Стојат Tripod

Emart 2 x 15W Табела Врвот Фотографија Студио за LED Осветлување Комплет со Светлина Стојат Tripod

DEN 959.76

Износ
Во продавницата.

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. .Преносни фото табела врвот студио осветлување за полнење за фотографија осветлување,снимање табела врвот. [2 x ] 18" Табела врвот светлина мирување,да го прилагодите висина(Мин 12.8" C Max 18"),Совршен за да ги задоволи вашите барања. [2 x ] 15 W LED сијалица,5500 K LED континуиран осветлување,се Создаде добар шут средина за вас.осветлување за видео,слики,колокација со сите видови на tabletop студио,исто така, Може да се користи за шминка,читање книги.Видео светлина доаѓа со топлина дисипација систем за да се избегне оштетување на сијалица поради прекумерна температура и продолжување на работниот век.На цврстата лушпа и tripod имаат добра гаранција за квалитет. [2 x ] Прилагодува светлината главата со reflectors, 67" кабел должина,110 V стандард штекер,На tripod е стабилна доволно дека никогаш нема да има никакви прекини проблеми,стабилна tripod може да се прилагоди на било која висина се во рамките како што е потребно,кратко е доволно за да се застане на tabletop,високи доволно за да одговара на вашата висина.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите