.

.

Ilyapa 6 Pack Зглоб Pin Црна Вратата Запира-Тешки Прилагодливи Вратата Затка 2-1/2 x 1-3/4,со Црна Гума Браник Совети

Ilyapa 6 Pack Зглоб Pin Црна Вратата Запира-Тешки Прилагодливи Вратата Затка 2-1/2 x 1-3/4,со Црна Гума Браник

DEN 311.76

Износ
Во продавницата.

Ја СПРЕЧУВА ЅИД MARKS & ШТИТИ од врата на ВРАТА Овој зглоб pin вратата стоп со гума браник ќе го задржи вашиот ѕид и врата заштитени.ЛЕСНО ДА се ИНСТАЛИРА - Брза и лесна инсталација!.СИЛНА ИЗДРЖЛИВ ДИЗАЈН - Придава директно до вратата е шарки за максимална ефикасност.ГОЛЕМА - Повеќе тешки вратата запира за помалку пари!.СЛОБОДЕН ЖИВОТ ГАРАНЦИЈА - Ilyapa стои зад сите на нејзината врата застанува 100% .Ако ништо друго некогаш ќе тргне наопаку со ова, ние ќе го замени со нов објект.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите