.

.

Чадор Пијат Маркери/Вино Стакло Маркери Пијат Шарм(6-Count)

Чадор Пијат Маркери/Вино Стакло Маркери Пијат Шарм(6-Count)

DEN 167.76

Износ
Во продавницата.

dishwasher_safe. ☂Сет од 6 бои - Розова, Виолетова, Сина, Зелена, Портокалова, Жолта Одговара на Секое Вино Стакло Rim : Клипот на страната на вашиот пијалоци,Додавање на тропски допир да вашиот пијалоци. ☂Обновливи:Направени од храна безбедно силикони и полипропилен пластика,Обновливи пијат чадори,Лесен за чистење, Со малку сапун и вода,машина за миење Садови-безбедно силикони. ☂Секоја партија е земја на магијата авантурите со овие легендарниот пијат шарм.hese мулти обоени чадор ќе им помогне на вас и вашите пријатели ☂ги пратите на вашиот вино очила.Од суштинско значење за bachelorette партии, девојките ноќи, излети или во секое време пијалаци се тече,Никогаш не ја изгуби својата стакло повторно!. ☂Поседува фантастични моќ на водење на пијалаци изнесува никогаш не било полесно!Симпатична и посебно, тие ќе додадете контакт на забава во секој случај!.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите