.

.

WLFINKMO CRCTR010 Конектор Цевка Feed Цевки Смена за Dodge 5.9 6.7 Cummins, 2003 - тековно

WLFINKMO CRCTR010 Конектор Цевка Feed Цевки Смена за Dodge 5.9 6.7 Cummins, 2003 - тековно

DEN 311.76

Износ
Во продавницата.

ОДГОВАРА : За Cummins 5.9 6.7 L L 03 - Up.ГО ЗАМЕНУВА : CRCTR010. ВНИМАНИЕ : не го оштети feed цевки.Отстрани конектор цевка без оштетување на нишки.КВАЛИТЕТ : Направен од висок квалитет на челик обезбедува подобри перформанси и издржливост.Конектор цевка ("Feed цевка" Или "Crossover цевка") отстранување прават лесно.ОБЕЗБЕДИ : Доколку постои било каков проблем со производот, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе ви помогнат да се реши проблемот.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите