.

.

4 Групи на Пластични 11.5 оз Ketchup & Сенф 7 во Точење Шишиња! Совршен за СКАРА е, Излети, Семејството Reunions, и Страни!

4 Групи на Пластични 11.5 оз Ketchup & Сенф 7 во Точење Шишиња! Совршен за СКАРА е, Излети, Семејството Reunions,

DEN 330.96

Износ
Во продавницата.

Сет Вклучува Четири Црвено & Четири Жолти Шишиња!.Шишиња се колор-кодирани за лесно препознавање!.Секое шише мерки 7 инчи во висина!. 11.5 оз капацитет по шише!.Овие шишиња се машина за миење садови безбедно за брзо и лесно расчистување!Точење не треба капа блузи.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите