.

.

01 Бања Книга, Водоотпорен Еко-Пријателски Бебе Туш Книга, за Бебе Доенче(Океан)

01 Бања Книга, Водоотпорен Еко-Пријателски Бебе Туш Книга, за Бебе Доенче(Океан)

DEN 624.00

Износ
Во продавницата.

Направени од високо квалитетен водоотпорен и солза доказ материјал, не е лесно да се биде остарел и издржливи во употреба.Зголемување на бебе капење задоволство, развивање на бебето интелигенција, вежбање аудио-визуелни и други способности.Уникатен опрема, бебето ќе се слушне звуци кога цедење.Водоотпорен третман и избор на боја шеми дава многу забавно кога бебето туширање.Nontoxic и еко-пријателски, нема потреба да се грижите за здравствени проблеми.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите