.

.

Иконата Спортски Момчето Pullover Качулка – Службен Фудбал Фудбалски Клуб Тим Секојдневен Долг Ракав Sweatshirt Младите Активно Врвот

Иконата Спортски Момчето Pullover Качулка – Службен Фудбал Фудбалски Клуб Тим Секојдневен Долг Ракав Sweatshirt

DEN 719.76

Износ
Во продавницата.

ДОЛГО-ТРАЕН КВАЛИТЕТ – Ако сте во потрага на разноврсна фудбалски клуб џемпери, кои ќе се вклопуваат и да траат долго време, тогаш овие тренди суичери се само за вас!Овие се одлични за сите прилики, дали за фитнес сесии, трчање, вежбајте, редовно секојдневниот живот, или за мрзливи lounging дена.Тоа карактеристики пријатна хауба, чисти јака дизајн, и пред кенгур џебови за максимална удобност и практичност.Вие не може да тргне наопаку со овие супер кул и удобен графички блузи!Добиете еден или сите за себе или спортски љубов познаник за нивниот роденден, Божиќ, Валентин, годишнина, или други посебен повод.повлекување на затворање.Ова е исклучиво наменета во Лос Анџелес со страсни навивачи за убава игра како ви се во умот.СЛУЖБЕН ДИЗАЈН на производи – Сите наши производи се официјално лиценцирани од страна на Клубот Deportivo Guadalajara Chivas.Квалитетот на ткаенина се чувствува ултра-мека, пријатна и се изедначи на кожата, чување секој чеша-слободни и среќни.Тоа се прави со лесни, дише, и еластичен материјал кој ви помага да го одржувате вие свежо, суво и пот-бесплатно во текот на сите активности на отворено или престојуваат атмосфера затворен.На елегантни долги ракави, со врзани завршува овозможи целосен опфат и опсег на движење, што го прави ова одлично за спорт, фитнес вежби, и секоја физичка активност во затворени простории или на отворено.Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите