.

.

Покријте ја Сива за Жените Корен Допир Нагоре, Средни Браун, 0.25 Унца

Покријте ја Сива за Жените Корен Допир Нагоре, Средни Браун, 0.25 Унца

DEN 114.96

Износ
Во продавницата.

Се дојде до коренот на проблемот со Капак Вашиот Сива е Корен на Допир Нагоре.Оваа Сунѓерот Совет applictor е се оди до решение за покривање на вашите корени помеѓу бои.Достапен во 6 боја нијанси, Коренот на Допир Нагоре е идеален за широка области на косата, коренот и sideburns.Одличен за патувања, совршено се вклопува во purses, канџите и џеб за книги.Идеален за широка области на сива коса, sideburns и корени.Без вода е потребно, само ја отвори апликатори и се применува.Ќе не мат или грутката.Трае во текот на целиот ден.Лесно се мие со шампон.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите