.

.

Мат Портокал Лажни Ноктите Дебели Стил Притиснете На Нокти Совети Плоштадот Медиум Вештачки Нокти Совети

Мат Портокал Лажни Ноктите Дебели Стил Притиснете На Нокти Совети Плоштадот Медиум Вештачки Нокти Совети

DEN 128.40

Износ
Во продавницата.

Ова е вештачки лажни ноктите.Мет портокал медиум ноктите.Постојат 24 парчиња во една кеса.Ноктите содржат лепило табови.Не течен лепак вклучени.Медиум плоштадот лажни ноктите тенок мат форма.Ова е пре-дизајниран лажни ноктите.вие не треба да се наслика вашите нокти повторно.И овие нокти, вклучувајќи лепило табови.Парцели се од Кина, ќе трае околу 2~4 недели за испорака.Ве молиме контактирајте со нас ако не го добие тоа во 35 дена.Многу лесен за употреба, тоа е лесно да се биде уметник себе.Отстранување : Ако се користи лепило табови, а потоа 1. Стави својата рака во топла вода и да се задржи околу 1~2 munites. 2. Обидете се да се отстранат ноктите совети нежно, па како да не се оштети вашите природни нокти. 3. Имајте на ноктите и повторна употреба со нив, ако сакате.Ако користите течен лепак, тогаш ве молиме користете лепило отстранување вода за да помогне да се отстранат ноктите.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите