.

.

Paialco Јасно Пластика Рамна Правоаголна Кутија за Складирање за Монистра и Алатки, 4-Инчен со 7-Инчен

Paialco Јасно Пластика Рамна Правоаголна Кутија за Складирање за Монистра и Алатки, 4-Инчен со 7-Инчен

DEN 172.32

Износ
Во продавницата.

Кутија мерење 101mm x 176mm x 24mm, тоа е околу 4-Инчен со 7-Инчен, 1-Инчен висина.Обична мала кутија со безбедно тока.Многу корисни кутија за дома мали објекти за складирање.Многу практични пластична кутија, постојат различни големини за да ги задоволат вашите различни потреби.Тие може да се користи за да се одржи мали накит, таблети,додатоци и сите видови на монистра, така што нема да се грижите каде да го најдете.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите