.

.

13.5-15 Инчен Водоотпорен Лаптоп Торба за Дами Жените Briefcase за Dell Inspiron 13 5000, HP Павилјон x360 14, Lenovo Yoga C940/Flex 5 14, Површината Лаптоп 3 13.5, Acer ASUS Macbook Случај, Виолетова

13.5-15 Инчен Водоотпорен Лаптоп Торба за Дами Жените Briefcase за Dell Inspiron 13 5000, HP Павилјон x360

DEN 406.80

Износ
Во продавницата.

3 до 15 инчи лап-топ компјутери или таблети, како што се.УДОБЕН МУЛТИ ЏЕБОВИ : Овој лаптоп торба не само што е главната преграда за складирање на вашиот лаптоп, но, исто така, обезбедува мулти надворешниот складирање џебови кои се идеални за складирање на дневни necessaries како што се пенкала, телефони, моќ адаптери, картички, моќ банки, книги итн.5 HP Поток 14/14 Chromebook/Павилјон 14 Acer Chromebook 14/Стремат 14 Леново Flex 5 14, Lenovo Yoga C940/C740 14 Think Pad X1 14|Dell XPS 15 9500 7590|ASUS Zen Book Флип 14 UX461 UN|LG грам 14 инчен Chromebook лаптопи случај. - HP : HP Поток 14/14 Chromebook/Павилјон 14/Probook HP 14.Совршен Божиќ подарок за вашето семејство и пријатели. - ASUS : ASUS Zen Book Флип 14 UX461 UN/ASUS Vivo Book Флип 14.КОМПАТИБИЛНОСТ : На 13.5 инчен и двоен здрав микрофибер кожа рачка за долго време удобно носење, тенок одговара, мала тежина дизајн, не рефус вашиот уред нагоре, совршен за долго време, патување, работа или на училиште. - Mac Book Pro Ретината 15.79 инчен (40 x 28 x 2cm).3" Mac Book Air A1466 A1369 13" Mac Book Pro Површината Лаптоп 3/2, Површината Книга 3/2/1 13.79 инчен (39 x x x x 27 x x x x 2cm). - Microsoft : Microsoft Surface Лаптоп 3 2019/Површина Лаптоп 2 2018/Површина Лаптоп 2017/Површина Книга 2/1 13.Совршен за жените и лејди секојдневна употреба за патување, училиште, канцеларија, бизнис патување, забава, итн. - Acer : Acer Chromebook 14/Acer Стремат 14.5-15 инчни лаптопи Chromebook лаптопи Ракав Торба.REMOVEABLE & ПРИЛАГОДЛИВИ РАКА : Removeable и прилагодливи рамо, рака се движеа од 25 инчи до максимум 47.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите