.

.

RysgdsE Куче Лекување на Обука Торбичка, Зелена Кактус Бели Точки Позадина се Третираат Торба за Куче Обука, Hands Free Половината Појас Fanny Пакет за Куче Одење Пешачење, Тр?

RysgdsE Куче Лекување на Обука Торбичка, Зелена Кактус Бели Точки Позадина се Третираат Торба за Куче Обука,

DEN 674.40

Износ
Во продавницата.

Едноставен за место милениче третира во право кога ќе им треба.Се вклопува половината се до 41.Тоа, исто така, може преку рамо.Одличен подарок за вашиот омилен куче мајка или куче татко.Safe Џеб за Лични Работи - Безбедно да го чувате вашиот паметен телефон, на пари ID/кредитни картички, готовина или копчињата во главниот патент торбичка додека преземање на прошетка со вашиот dogie.Совршен за куче обука во парк!.Бесплатни вашите Раце - Прилагодлив корселе прави третираат торбичка во прилог безбедно околу половината, силна спојувалка за каиш го прави овој третираат торбичка лесно да кука на вашиот појас, не грижете се за испаѓање за надворешна активност.Голем главната преграда е совршен за essentials како куче третира, екстра leashes, и вашиот телефон, клучеви, и паричник.Метал D прстен Тока - Изградена во D-прстен е дизајниран да се одржи куче поводник и тренер или други додатоци, овозможува надвор обука полесно.2in/38x21cm Материјал : Платно + 210 D Водоотпорен Поставата Џебови : Главни Патент Оддел + 3 Мали Предни Џебови Пакетот Вклучува : 1 × Куче Лекување на Обука Торбичка.Дизајниран за Пет Одење и Обука - Идеален за обука или одење puppies, куче, мачка, ова fanny пак се третираат торбичка има сите ваши најважен за време на прошетки, или во парк.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите