.

.

Мото E Телефонот случај,Motorola Е случај,со HD Екран Заштитник,М MAIKEZI Мека TPU Тенок Мода Не се Лизга Заштитна Телефон Случај Капакот за полнење за Motorola Мото E (2020)(Сива Бран

Мото E Телефонот случај,Motorola Е случај,со HD Екран Заштитник,М MAIKEZI Мека TPU Тенок Мода Не се Лизга Заштитна

DEN 215.52

Износ
Во продавницата.

Пакет inludes слободен МИЛЕНИЧЕ HD Екран Заштитник (Пластични), Совршено Дизајниран за полнење за Motorola Мото E (2020);.Мека TPU случај, сите копчиња за инклузивно, брусен назад и карбонски влакна дизајн зголемување сфати сила, но без пот дамка, отпечатоци или прашина акумулацијата;.Добар Материјал : Ова Motorola Мото E (2020) случај е направен на животната средина-пријателски пластика и анти-водат TPU гума;.Флексибилни TPU случај со внатрешни spider-web шема .Токму Намали за да се Зачува Целосна Употреба на Јачината на звукот Копчиња, Полнач, Камера, Микрофон, Џек за Слушалки, и Сите Други Пристаништа.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите