.

.

Smart Ткаење Круг, DIY Плетење Машина Заврши Совршен Подарок Образовни со Заградата за Дома

Smart Ткаење Круг, DIY Плетење Машина Заврши Совршен Подарок Образовни со Заградата за Дома

DEN 1089.36

Износ
Во продавницата.

Совршен Подарок : Плетење машина е совршен подарок за деца и пријатели за време на празници и родендени.5 во Пакет Листа : 1 х Сет на Плетење Уред(1 x Машина за Плетење, 4 x Заграда, 3 x Кадифен, 4 x Вшмукување Чаша, 1 x Игла, 1 x Кука, 16 x Монистра, 1 x Прирачник). Мултифункционален : плетење машина е многу погоден за почетници, и може да сплетам свој кул и модерен додатоци, како што капи, шалови, bibs, чорапи и ракавици.Едукација на Вашите Деца : Користете го овој лесен за употреба автоматска машина за да ги учат вашите деца основните плетење знаење во животот.Родителот на Детето на Интеракција : Рачно плетење машина им овозможува на членовите на семејството да уживате во среќни процесот на плетење џемпери, дозволувајќи им на родителите и децата, за да се заврши овој проект заедно.Функција : 1. Родителот на Детето на Интеракција : Рачно плетење машина им овозможува на членовите на семејството да уживате во среќни процесот на плетење џемпери, дозволувајќи им на родителите и децата, за да се заврши овој проект заедно.Мултифункционален : плетење машина е многу погоден за почетници, и може да сплетам свој кул и модерен додатоци, како што капи, шалови, bibs, чорапи и ракавици. Заврши Алатки : комплет содржи сите потребни игли и алатки кои децата треба да се направи својот прв плетење работа.

Параметрите на производот

Item Type:
Knitting Machine
Material:
Plastic
Applicable Age:
3 years old +
Quantity of Needles:
22 needles
Product Function:
Knitting scarf, knitting hat
Product Size:
Approx. 25 x 19cm / 9.8 x 7.5in
Package List:
1 x Set of Knitting Device(1 x Knitting Machine, 4 x Bracket, 3 x Plush, 4 x Suction Cup, 1 x Needle, 1 x Hook, 16 x Beads, 1 x Manual) :

Им се допаѓа и на купувачите