.

.

HVEST Farmhouse Падне Туш Завеси, денот на Благодарноста Акварел Тиква и Пченица Под Јавор Лисја на Селски Дрво Смешно Gnome Туш Завеси, Водоотпорен Материјал Бања Оркестаро

HVEST Farmhouse Падне Туш Завеси, денот на Благодарноста Акварел Тиква и Пченица Под Јавор Лисја на Селски

DEN 2260.80

Износ
Во продавницата.

Тоа не само што може да се користи за тоалет,но исто така може да се користи како позадина, вратата завеса,прозорец завеса за дневна соба,спална соба,студија,kitch,хотел,дома партија оркестарот.Тоа може да бидат заменети со farmhouse, земја, гроздобер, модерен и други различни стилови на бања додатоци, Ова farmhouse туш завеса е сигурно да се направи голем плус за вашиот тоалет!.ПРИМЕНА : Тоа е најдобар избор за да ги красат вашата бања,дома.Тоа е, исто така, најдобар избор да се даде на вашето семејство и пријатели како подароци за различни прилики како што се празници и родендени.Бела grommets и засилен топ-header да се обезбеди трајност.СТАНДАРДНА ГОЛЕМИНА : 69 Wx70 L со 12 дупки,12 куки,ние исто така може да ги прифати прилагодена големина,слика.Пеглање : ниска температура.Тоа е мала тежина,но тоа е издржлив да трае со години,мазна и водоотпорен.Овој уникатен селски земја стил падне havest позадина составена со дебели тикви есен избледени остава слама во фарма.Лесно да го инсталирате на туш завеса род.Бања завесата може да се пречека посебна бања област, разгледување на приватност и убавина, да даде вашата бања освежување изглед без голем трошок.Усвојува полиестер ткаенини кој е издржлив и лесен,долготрајна употреба.Машина Мие,се исуши.МАТЕРИЈАЛ : 100% висококвалитетен полиестер Ткаенини и нема потреба лагер.Тоа е совршен креативен подарок.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите