.

.

NC Интелигентни Дезодорант за Домашни Кучиња, Мачки Отпадоци Кутија Воздух за Чистење со Мирис Eliminator

NC Интелигентни Дезодорант за Домашни Кучиња, Мачки Отпадоци Кутија Воздух за Чистење со Мирис Eliminator

DEN 680.88

Износ
Во продавницата.

1、Моќен Deodorant функција : Мирис eliminator користи нови deodorization технологија и тестирани повеќе од 50 пати да се направи deodorization го оценувате над 80%.Само место на дезодорант во или во близина на отпадоци кутии за да бидете сигурни дека нема мирис наоколу. 2、Анти-нула Snap : Постои snap на задната страна на мирис eliminator и тоа го користи анти-нула дизајн, па нема потреба да се грижите за уредот да падне поради вашата мачка е гребење.Без мирис и Мачка Пријателски : Мачка отпадоци дезодорант е различна од миризливи мачка отпадоци, deodorant прав или neutralizer, тоа нема да произведуваат штетни гасови или несакани мириси и мачки ќе се чувствуваат особено удобно. 3、Применливи Прилики : Таа е погодна за сите видови на ситуации кои бараат deodorization како мачка отпадоци Кутии, миленичиња куќа, кутија за чевли, кујна, тоалет, гардероба, итн. 4、Автоматско вклучување/Исклучување и Smart Sensor : Опремени со висока чувствителност biosensing систем, 360° интелигентни идентификација на моментот на мачка влегува и излегува, и кога мачката пристапи, smart милениче мирис eliminator ќе го исклучи преку вграден во инфрацрвен сензор.По мачка лисја, таа започнува да се елиминира мирисот ефикасно.Ултра-тивка : молчи дизајн подолу 20d B гарантира дека вашата мачка не е нарушена. 5、USB Напојува и Економичен : USB погон, изградена-во 3000m Ah батеријата, без дополнителни батеријата е потребно.Отпадоци кутија мирис eliminator работи ниска потрошувачка на енергија, едно полнење овозможува до 7-ден на животниот век на батеријата.Интелигентни Дезодорант Поставени само,други додатоци демо на сликата не е вклучена.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите