.

.

KS К-БУРА PD682 Акустична Цевка Слушалка Компатибилни Слушалки со Hytera Радио PD600 PD602 PD662 PD680 PD685 X1p X1e итн, СТП Материјал, Црна

KS К-БУРА PD682 Акустична Цевка Слушалка Компатибилни Слушалки со Hytera Радио PD600 PD602 PD662 PD680 PD685

DEN 597.12

Износ
Во продавницата.

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. . ☆ Слушалката се направени од издржлив СТП материјал. ☆ Воки токи слушалка слушалки со добра performace за двете слушање и зборување,да се спречи нарушување на звук– Без дисторзија, намалување или фреквенциски скокови. ☆ Клип овој слободни раце слушалки на вашиот кошула и започнете со користење на вашиот радио уред да комуницираат discretely и лесно. ☆ Голема големина ПЗЗ и носи ракавици не влијае на копче операција. ☆ Компатибилен со Hytera PD600, PD602, PD602 G, PD605, PD660, PD662, PD662 G, PD665, PD680, PD682, PD682 G, PD685, X1e, X1p радио итн.Electroplating анти-оксидација слој.На трајни СТП кабел може да издржи 5-10kg.Максималната должина е 150cm.Должината од PTT за да се слушалка може да се прилагоди слободно; должина од PTT за да се конектор за 95cm.Ергономски дизајниран.Заменлив универзална акустична цевка.Печурки earbud - удобен за долга употреба.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите