.

.

Професионален Уметнички Материјали за Складирање Торба со Рамо Поместена Рака, Големи Сликарство Патување Tote Торба за Бои,ги Наслика Четки/Пен/Молив, Палети,блок з

Професионален Уметнички Материјали за Складирање Торба со Рамо Поместена Рака, Големи Сликарство Патување Tote

DEN 1356.00

Износ
Во продавницата.

СО МУЛТИ-ЏЕБ 30*27*48cm/11.8*10.6*18.9 инч, 1 главен големи џеб + 1 страна медиум џеб + 1 врвот мал џеб, Тоа е многу удобен, во кој може да се види сè што е во неа и може да се задржи посебни одделенија за бои четки, пенкала и така натаму.ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ доволно Големи за да се одржи палети и сликарство кутија, folable боја вода кофа, боја четки, пенкала, моливи, блок за цртање и 8k скица на хартија, нафта/акварел/акрилни бои; или поглед на тоа како кошница сад за storaging облека и дете играчки и така натаму.МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН ПАТНА ТОРБА Со 3 ремени, можете да tote тоа како обичен носи торба комплет, или да користите како прашка торба(рака е монтажни),или кога ќе се уморни и нема да имаат сила да се tote тоа било повеќе, можете да го ставите на багаж количка или количка, енергија-заштеда на енергија и супер удобен.ВИСОК КВАЛИТЕТ на ГАЈБИ Платно материјал, водоотпорен, stitched добро и трајни производи за употреба.На рамо, рака е removeable и торба е количка.Ако сте привремено не е потребно, може да се свитка тоа, малку простор окупирана.СОВРШЕНА УМЕТНОСТ СМЕТКОВОДСТВЕНА за ПОЛНЕЊЕ Една торба за задржување на сите уметнички материјали, совршен подарок за складирање торба за уметници и студенти во отворено скица, стручниот испит, вежбање и пракса.Постојат два челик жица внатре да ви помогне да ги задржи/поправат кутија форма * Повеќе зборови : Можете да поставите некој картон на полето на дното, па тоа ќе биде повеќе рамни и корисна за да се користи, особено кога се работи со багаж количка.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите