.

.

Црна Кањонот Розова Грејпфрут Миризливи Argan Масло Коса Шампон, средството за смекнување на косата и Косата Detangler

Црна Кањонот Розова Грејпфрут Миризливи Argan Масло Коса Шампон, средството за смекнување на косата и Косата

DEN 1221.84

Износ
Во продавницата.

Мирис : Пинк Грејпфрут (Свежо слатка, многу светла и mouthwatering одлично за модерна цитрус мешавини).Црна Кањонот Шампон и средство за смекнување на косата, додава сјај и хидратација на косата.Косата Detangler помага да се олабават и подмачкување на косата јазли.Достапни во 1000 мирис опции. 16 Оз Шампон, 16 Оз Клима Уред, 4 Мл Коса Detangler.Мирис : Пинк Грејпфрут (Свежо слатка, многу светла и mouthwatering одлично за модерна цитрус мешавини).

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите