.

.

HARIKA - 15pcs Дијамант Обложени Вежба Малку Поставена Плочка Мермер Стакло Керамичка Дупка Видов Дупчење Делови За електрични Алатки 6mm-50мм

HARIKA - 15pcs Дијамант Обложени Вежба Малку Поставена Плочка Мермер Стакло Керамичка Дупка Видов Дупчење Делови

DEN 588.00

Износ
Во продавницата.

- HARIKA е интернационален онлајн продавница специјализирана во областа на Електрична опрема и Општ инструмент & додатоци вклучуваат : Power Tools, Спреј Пиштол, Електрични Вежба, Електрични Шрафцигер, Нокти Пиштол, Полирање Подлога, Пескарење Пршлен, Мелење Тркала, Машински Алатки & Додатоци, Алатка Носителот, Претворајќи Алатки, Струг, Мелење Машина, Reamer, Карбид Инсерти, Чак, Рачни Алатки, Plier, Длето, Чекан, Режа, Tweezer, Клуч, Допрете & Die, Клипови & Менгеме, се Префрлат, Спојување, Мотор & Додатоци. - Нашите заложби за да се обезбеди 100% сосема нов и висок квалитет на производите. - Брза испорака заедно со по-продажба на услуги на клиентите прави 100% на клиентите задоволство и среќен онлајн шопинг повратни информации. - Ве молиме да се напомене дека 90% од конвенционалните нарачки ќе биде доставен од нашата меѓународна продавница во рок од 20-30 дена. - Одлуката е во вашата рака.Ние ги исполни вашите потреби.Спецификација : Должина : околу. 50mm Color : како слика shows Material : electroplated diamond Production Процес : electroplating Diameter Опсег : 6/8/10/12/14/16/18/20/22/25/26/28/30/40/50mm Quantity : 15pcs (секоја големина има 1pc дупка видов вежба)Добри перформанси и долга life Excellent за правење чисти и точни дупка на стакло и tile Works подобро со електрична вежба. (не се вклучени)Пакет се вклучени : 15 x дупка видов drills Note : ве Молиме овозможи 1-5мм грешки поради прирачник measurement Item боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите