.

.

Golden Retriever Куче Ватенка Кревет во Собата, Најдобриот Подарок за Куче Љубовници, Подарок за Момчиња, Девојки, Мајка, Баба, Custom Name (Сингл, Фрли, Близнак, Кралицата, Кралот

Golden Retriever Куче Ватенка Кревет во Собата, Најдобриот Подарок за Куче Љубовници, Подарок за Момчиња, Девојки,

DEN 818.40

Износ
Во продавницата.

Ова ќебе е само право големина, дава доволно топлина за нас да спијат во удобноста. ✔ТОА Е МАШИНА ПЕРАТ : Едноставно се грижи за перење микрофибер quilted ќебе : Миење посебно во ладна вода и потоа или нека се исуши без топлина. ✔ДОСТАПНИ ГОЛЕМИНА : 6 големини се на располагање во зависност од вашите потреби : Еден (52x60 инчи) |Фрли 60x80 инчи) Близнаци (72x80 инчи) Кралицата (80x92 инчи) Кралот (92x104 инчи) Супер Кралот (92x112 инчи). ✔НАЈДОБАР МАТЕРИЈАЛ - Со две Микрофибер Полиестер ткаенини слоеви и меки надолу алтернативни еден во средината, сите овие клучни фактори кои го прават ќебе Супер Меки, Лесни & Многу Удобно за секоја добра ноќ. ✔ПРОФЕСИОНАЛЕН ДИЗАЈН : Изработени користејќи специјално дизајнирани шарени теми на мазни материјал.Микрофибер суши брзо и тоа ќе fluffier отколку пред тоа.Совршено се вклопува во полна големина кревет и работи одлично за цар големина кревет додека други ватенка ќебиња се само премногу мал.Имајте на ум : Тоа е подобро миење микрофибер јоргани ќебиња во мрежа перење торба.✔ПРИЛАГОДИТЕ СЕГА : Кликнете на 'Прилагодите Сега' за да ги Изберете опциите на 'Големина', кои што би сакал пред Додавање на Вашиот Количка.Двете функционална и декоративни како дел од постелнината го поставите на кревет или ви заврши во додека читате книга или само релаксирачки на троседот или каучот, уживајте во семејството среќен часа додека гледа омилени ТВ емисии - Совршени за внатрешна и надворешна употреба да се обезбеди последователни топлина во сите годишни времиња, особено за кампување и пикник - Подароци за Мажи и Жени, Мајки и Татковци, на Вљубените, на Мајката и на Таткото Ден, Божиќ Ден.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите