.

.

BURP ДРУГАР 3 Burp Партали во 1 | 3X Повеќе Простор | Подобро Од Муслин | Никогаш не Мириса | Никогаш не Soaks Преку | Мека и Абсорбента | Премиум Burp Крпа | САД во Сопственост и Из?

BURP ДРУГАР 3 Burp Партали во 1 | 3X Повеќе Простор | Подобро Од Муслин | Никогаш не Мириса | Никогаш не Soaks

DEN 395.76

Износ
Во продавницата.

БРЕНД НОВИ НА ПАЗАРОТ и Патент-Очекување Дизајн.Flippable панели кои што испорачуваат 3x повеќе искористен простор од традиционалните burp партали, па нема да мора да се трка за уште еден.Ткаенина технологија што ја апсорбира, но никогаш не soaks преку друга страна, имајќи ќе се чисти и суви.Burp Другар останува свежо, и не ќе произведе фаул мириса со текот на времето.Лесно може да се користи за повеќе храна и outlast било други burp партал.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите