.

.

DALIZHAI777 Појас Закачалки Мултифункционален Златна Тај Рек Шамија Складирање Рек Дома Хотел Бања Пешкир Рек Простор за Заштеда на енергија Виси Плакарот Организатор

DALIZHAI777 Појас Закачалки Мултифункционален Златна Тај Рек Шамија Складирање Рек Дома Хотел Бања Пешкир Рек

DEN 1507.20

Износ
Во продавницата.

5 (W) инчи;Тип Б Големина е околу 6.【Одличен Подарок】Нашите вратоврска закачалка организатор е совршен за тушеви, родендени, ден на мајката, празник подароци, или housewarming подароци./балкон/дневната соба/спалната соба, итн. Поради различни агли и снимање светлина, може да биде благо, хроматските аберации, ве молиме да се разбере.Име на производ : Тај Рек/Шамија Организатор на Производот материјал : Metal Package содржина : 4x Шамија stand Applicable места : семејството/хотел/апартман/дом/Р. Поради рачни мерења на локации, може да има некои мали грешки, ве молиме обратете се на вистинскиот производ, ви благодарам.8 (W) инчи,Зема минимална плакарот простор. 【Мулти функционални виси организатор】 Чанта куки за плакарот е направен од метал материјали, цврсти и трајни производи за подолго време да се користи, и snagged слободни да се откажам. Постојат и други лекови, во овој магазин, добредојдовте да ја посетите повторно!.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите