.

.

DALIZHAI777 Појас Дрвени Закачалки Тај Рек Виси Организаторот за Mens Плакарот Додатоци,Појас Полици со 360° Вртливата Кука Простор за Заштеда на енергија Плакарот Организ

DALIZHAI777 Појас Дрвени Закачалки Тај Рек Виси Организаторот за Mens Плакарот Додатоци,Појас Полици со 360°

DEN 1372.80

Износ
Во продавницата.

❤ Пригоден Големина : 1./балкон/дневната соба/спалната соба, итн. Освен за тај рек во производот фотографија, не постојат други предмети. Поради рачни мерења на локации, може да има некои мали грешки, ве молиме обратете се на вистинскиот производ, ви благодарам.Појас носителот големина : 7. ❤ ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : Пакет од 3 природни дрвени закачалки со 360 степени ротирачки хром кука да можете лесно да виси или отстранување од секој агол.Пакетот Вклучува 3 pack појас закачалки.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите