.

.

Матрицата - Избрани Превозот Гајба Templates - Flamable - Ги Суво - со Лицето Нагоре Најдобри Винил Големи Stencils за Сликарство на Дрво, Платно, Ѕид, итн.-Multipack (S, M, L)

Матрицата - Избрани Превозот Гајба Templates - Flamable - Ги Суво - со Лицето Нагоре Најдобри Винил Големи

DEN 1607.76

Износ
Во продавницата.

Тоа има солидна бела боја и е одличен за користење одново и одново.Нашиот тим, исто така, нуди голема поддршка за одговарање на прашања во врска со вашиот уметности и занаети проект. ✔️ Повеќе Големината Опции : Со цел да се вклопи во вашиот проект, нашите stencils се понудени во голем спектар на големини. ✔️ Совршена Активност : Можете да bask во тишината на вршење на уметноста на вашиот сопствен или да направи нешто со пријатели & семејство. ✔️ Уметности & Занаети Поддршка : Купување на Матрицата Мене Прилично производ ќе овозможи да биде дел од изработката coterie, каде луѓето ги споделат своите проекти & идеи.Големини ќе се види за сите Матрицата Мене Прилично производи мерка областа на моделот/ дизајн САМО.Ултра-Дебел Изложба Одделение Матрицата : Ова е нашиот најголем трајни и тешки материјал.Ова не ги вклучува празен простор на маргините. ✔️Лесен за Користење : Овие stencils може да се користи од страна на деца и возрасни слично.Ова е идеална активност за преземање на тоа бавно & создавање уметност можете да се јавите вашите сопствени. ✔️100% SATICFACTION ГАРАНЦИЈА ОД МАТРИЦАТА МЕНЕ ПРИЛИЧНО : Ние стоиме зад нашите производи и да имаат 100% "Без Прашања Праша" гаранција.Вие обично може да се користи било каков вид на боја, како и.Вашиот објект ќе дојде со инструкции за различни апликации и боја користи.Тоа се прави со музејот изложба клиенти во умот на кои им е потребна матрицата долговечност.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите