.

.

Colaxi Премиум Уметнички И Занаетчиски Работна Станица Маса Дрвени Уметник Биро Easel Цртање Одбор

Colaxi Премиум Уметнички И Занаетчиски Работна Станица Маса Дрвени Уметник Биро Easel Цртање Одбор

DEN 1103.76

Износ
Во продавницата.

Долниот раб на прилагодливи цртање одбор карактеристики здрав помеѓу дека може да се одржи уметност алатки, мали уметнички дела, sketchbooks, хартија, панели или тенка платно.Убаво страна направена од beechwood увезени од Германија и заврши со природни масла; деликатна хардверски додатоци, издржлив и не е лесно да ' рѓа; дното е опремен со гума нога подлога, анти-пропадна и се носат-отпорни.Дрво цртање одбор карактеристики мазна јавор обоени површина која е полна 16.9 инчен x 12. - Се врти било tabletop во професионална изработка на табела environment Specification : - Материјал : буковата - Size : Прибл. 430 x 320 x 290mm / 16.Ве молиме овозможи 1-2mm се разликува поради прирачник за мерење, ви благодариме.4 Inches Package Вклучува : 1 Парче Дрво Цртање Одбор Биро Easel Note : Поради светлосни ефекти, следи светлината , контрастот и слично, може да има и некои мали разлики во тон на боја на слики и вистинскиот објект.Оваа големина е создаден за да се приспособат речиси ништо сакате да привлече или слика вклучувајќи; арт и дизајн лист трудови, панели и влошки.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите