.

.

Железо Лист Reaming Вежба Нерѓосувачки Челик Дупка Настроената Поставите Мулти Дупчење Дупки Здодевни Дупка Големина Видов Машина Вежба Малку Дупчење Инсталација Ал

Железо Лист Reaming Вежба Нерѓосувачки Челик Дупка Настроената Поставите Мулти Дупчење Дупки Здодевни Дупка

DEN 2220.00

Износ
Во продавницата.

Дупките се уредни, мазна, без скршена рабовите, и не ќе произведе потреси. ✪ Дупки се уредни, мазна, без скршена рабовите, и не ќе произведе потреси. ✪ Тоа е едноставен за инсталација и лесен за употреба.Тоа е едноставен за инсталација и лесен за употреба.✪ Карактеристики : Вежба Водич Локатор, Помошни Справи Со Позиционирање Dowel, Дупчење Инсталација Рака Алатка.65in Color : Сребро+black Quantity : 1 Set Note : 1.Ви благодариме!Пакетот вклучува : 1 Сет x Вежба Водич Локатор.Тоа само треба да биде инсталиран на обичен рака вежба за употреба. ✪ Направени со напредна технологија, високо квалитетни материјали, издржливи.Железо Лист Reaming Вежба Нерѓосувачки Челик Дупка Настроената Поставите Мулти Дупчење Дупки Здодевни Дупка Големина Видов Машина Вежба Малку Дупчење Инсталација Tool Iron Лист Reaming Вежба Нерѓосувачки Челик Дупка Настроената Поставите Мулти Дупчење Дупки Здодевни Дупка Големина Видов Машина Вежба Bit Description : 100% сосема нов и висок quality Features : Направен со напредна технологија, високо квалитетни материјали, издржливи.

Параметрите на производот

Type:
Drill Guide Locator
Material:
HSS
Applications:
Woodworking Hole Positioning Drilling
Features:
Drill Guide Locator, Auxiliary Handle Positioning Dowel, Drilling Installation Hand Tool
Dimension:
app.16.5x11.2x4.2cm/6.5x4.41x1.65in
Color:
Silver+black
Quantity:
1 Set
Note:
1.Please allow 0-1cm error due to manual measurement. pls make sure you do not mind before you bid. :
2.Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. Thank you! :
Package includes:
1 Set x Drill Guide Locator :

Им се допаѓа и на купувачите