.

.

LYKYL Полнење Електрични Фризура Машина за Човекот Професионални Брада Коса Clipper Cordless Електрични Коса Тример

LYKYL Полнење Електрични Фризура Машина за Човекот Професионални Брада Коса Clipper Cordless Електрични Коса

DEN 5142.00

Износ
Во продавницата.

На прилагодливи клипинг чешел е применливо за клипинг коса од различна должина.Тоа донесува со висока цврстина на косата clipper ножеви.Супер водоотпорен, супер убав дизајн, со сечење должина за контрола на тркала.Одговара за бебе, деца и возрасни.Сечење на косата, исто како чешла косата, брзо, лесно и безбедно.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите