.

.

Вратоврска Надолу Подлога 13Pcs Камионот Корито Страна Ѕид Сидро одговара за 07-21 Chevy Silverado/GMC Сиера,15-21 Chevy Колорадо/GMC Кањонот DZ97903

Вратоврска Надолу Подлога 13Pcs Камионот Корито Страна Ѕид Сидро одговара за 07-21 Chevy Silverado/GMC Сиера,15-21

DEN 1103.76

Износ
Во продавницата.

ã€FITMENT〠" Одговара за 2007 година - 2021 Chevrolet Silverado, 2007 - 2021 GMC Сиера, До 2015 - 2021 Chevrolet Колорадо, до 2015 - 2021 GMC Кањонот ги собереш. ã€MATERIALã€'Изработени од Високо Сила Фрлија Алуминиум со црна прав грб заврши материјал, од не' рѓосувачки челик завртки, трајни и анти-корозија. ã€ЛЕСНО INSTALLATIONã€'Инсталира во секунди, без специјални алатки или сечење, Стигнале и Монтажни, воопшто не заземаат секој простор. ã€Обезбедување на Вашите Cargoã€' Подлога обезбеди дополнителен товар вратоврска надолу поени за обезбедување на вашиот место и-преземање на скапоцен товар во задниот дел на вашиот камион. ã€ПАКЕТ INCLUDEDã€'13 Pcs камион вратоврска падови подлога со монтажа хардвер и дихтунзи.На предната страна и секоја страна и треба 3pcs за Chevy Колорадо додатоци.Fitment : 2007-2021 Chevy Silverado2007-2021 GMC Sierra2015-2021 Chevy Colorado2015-2021 GMC Canyon Features : Висок квалитет фрлија алуминиум со црна прав грб заврши material Can подобрување на товар на способноста на вашето возило во вашиот удел џебови, и фиксно на резервни position Also може правилно да се обезбеди скапоцен товар во задниот дел на вашиот камион со овој пар вратоврска надолу anchors Notes : НЕ се ПОТРЕБНИ НИКАКВИ ДУПЧЕЊЕ МОДИФИКАЦИЈА, а Не за камион topside кревет, но за камион во внатрешноста кревет;не користете брутална сила или wrest на гром премногу додека инсталирање;Пакет се Вклучени : 13 Pcs Вратоврска надолу подлога со завртки и дихтунзи.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите