.

.

КИЛИМ DOC ТЕПИХ CLNR 24OZ

КИЛИМ DOC ТЕПИХ CLNR 24OZ

DEN 9887.76

Износ
Во продавницата.

Висока p H; формулиран за топла вода екстракција системи за чистење на теписи натоварени со тешки почви.Поедноставува тепих чистење и одржување.За употреба во училиштата.ресторани и индустриски канцеларии.Се препорачува разредување : нормална (1 : 1/8).Галон шише. 4 шишиња по случај.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите