.

.

Tripple Поставите VORDA Кревање Серум намалување на брчките Glowi DHL Express Вредност Пакети (Пакети од 10) Од Thaigiftshop [Добиете Бесплатно Домати Лицето Маска]

Tripple Поставите VORDA Кревање Серум намалување на брчките Glowi DHL Express Вредност Пакети (Пакети од 10)

DEN 1276.80

Износ
Во продавницата.

➤ Со специфична технологија од Јапонија Стандард. ➤ VORDA-ПРОИЗВОД 100% ПРИРОДНИ L-ГЛУТАТИОН НАМАЛЕНА ФОРМА од специјално избрани видови. ➤ VORDA Премиум Кревање Серум 35 ml. ➤ Оваа група е за : Tripple Поставите VORDA Кревање Серум намалување на брчките Блескав Светли Слободни Сапун.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите