.

.

Безжични Полнење Стенд – 3 во 1 Брз Безжичен Полнач – Чи Станица за Полнење Компатибилен со Apple Watch/AirPods/iPhone 13/13Pro/12/12 Pro/SE/11/11pro/X/XS/XR/Xs Max/8/8 Плус (Црна)

Безжични Полнење Стенд – 3 во 1 Брз Безжичен Полнач – Чи Станица за Полнење Компатибилен со Apple Watch/AirPods/iPhone

DEN 1679.52

Износ
Во продавницата.

Полнење на Уреди за компатибилност листа(ве молиме имајте во предвид : бидејќи некои телефони без Чи безжичен полнач функција,па ви треба Чи приемник е потребно ) : за i Watch Серија 1/2/3/4 серија, за i Watch/ за да се Види Спорт/ Издание за Air Pods/i Phone 13/13 Pro/12/12 Pro/SE/11/11pro/X/XS/XR/Xs Max/8/8 Плус.Овој безжичен полнење на база усвојува високо квалитетни PC+ABS школка, која е цврсти и издржливи.Поддршка за долгорочна употреба.Обезбеди безжичен брзо полнење за вашиот мобилен телефон.Безбедност : Вграден уред за да се спречи прегревање и исклучување, се реализира ниска температура брзо полнење, и не ќе го направи вашиот телефон топло.Примачот краток спој заштита за да се избегне преполнувањето и прегревање, безбеден и сигурен.Текст : 12 V/2 A,9 V/1.67 A. Безжична Полнење Моќ:10 W.Спецификации : Влез : 12 V/2 A,9 V/1.67 Безжично Полнење Моќ:10 W Излезна Моќност : 15 W/10 W/7.5 W5 W Полнење Растојание :

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите