.

.

Се Повлече До Бар Дом Салата Прилагодливи Мулти-Функција Фитнес Опрема Се Повлече До Бар Издржи Тренингот Станица

Се Повлече До Бар Дом Салата Прилагодливи Мулти-Функција Фитнес Опрема Се Повлече До Бар Издржи Тренингот Станица

DEN 10993.20

Износ
Во продавницата.

♠Имаат ист брадата-up & pull-up бар. ♠Имаат Ист Bodybuilding Моќ Кула. ♠Имаат ист потопување станица за сосови & коленото/нога покренува. ♠Имаат ист коленото се подигне за работа на стомачните мускули. ♠Имаат ист работат надвор core мускулите & изградба на горниот дел од телото сила.Функција : Bodybuilding Моќ Кула Работат надвор core мускулите & изградба на горниот дел од телото сила Брадата-up & pull-up бар Потопување станица за сосови & коленото/нога покренува Коленото се подигне за работа на стомачните мускули 150kg максимално оптоварување Бела рамка со црна соочи Идеален за дома & гаража спортски сали Спецификација : Боја : бела Материјали : челик Висина опсег : 160-192cm/63-75.6 во База големина : Прибл. 62x75cm/25.6x29.5in Тежина : Околу. 17.35 кг Пакет Листа : 1 x Повлече-up опрема, Ако имате било какви прашања, можете да не контактирате во било кое време.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите