.

.

Моден Јакни за жени,Жени Топол Капут Јакна Outwear Крзно' Наредени Ровот Зима Маскирани Дебели Overcoat

Моден Јакни за жени,Жени Топол Капут Јакна Outwear Крзно' Наредени Ровот Зима Маскирани Дебели Overcoat

DEN 1151.04

Износ
Во продавницата.

【Внимание】 : Рака мие/машина за миење, не користете кајгана. 【Дизајн】Едноставен и секојдневен дизајн, со дечко slouchy стил, секојдневен лабава џемпер outerwear грб, шармантна, мека лесни поврзана џемпери.Мора да се има грб во кул ден.plaid грб жените.Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.СОВРШЕН дуксери за секојдневно носење.Ви благодариме за вашето разбирање. 【Функција】Долг ракав/ диносаурус качулка/ bunny качулка со уши/ жаба качулка/ вратоврска боја дуксери за жените/ култури дуксери за жените/ култури zip до качулка/ скелет zip до качулка/ y2k zip до качулка/ kawaii качулка/ исече zip до качулка/ преголеми качулка/ џеб/ crewneck суичери/ преголеми sweatshirt за жените/ вратоврска боја суичери за жените/ култури суичери за жените/ женска crewneck sweatshirt/ худ/ не худ/ drawstring/ симпатична графика печатени.породилно блузи, за жени затворање.Боја : Каки | Големина : XX-Large Промоции може да се разликуваат во зависност од бојата/големина.Направени во САД или Увезуваат.ветер јакни за жените водоотпорен.Оваа елегантна поврзана cardigan џемпер лесно да се спарите со Т-маици, резервоар блузи, блузи, Фармерки, leggings, да се облекува, здолништа, чевли и слично во Пролет, Есен и студена Зима. 【Повод】Одлична за дневно, повремено, на шопинг, на работа, на улица, училиште, канцеларија и слично.Машина За Миење. 【Совети】големина работи мали, ве молиме обратете се на големината на табелата во сликата и изберете соодветна големина. 【Совети】големина работи мали, ве молиме обратете се на големината на табелата во сликата и изберете соодветна големина.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите