.

.

Neymar Потпишан 2014 Panini Prizm Светското Првенство Картичка #112 Бразил Авто PSA/ДНК ГРБ 1А - Autographed Фудбал Картички

Neymar Потпишан 2014 Panini Prizm Светското Првенство Картичка 112 Бразил Авто PSA/ДНК ГРБ 1А - Autographed

DEN 2159.76

Износ
Во продавницата.

Доаѓа со Сертификат за Автентичност од и PSA/ДНК.Категорија; Autographed Фудбал Картички.Neymar Потпишан 2014 Panini Prizm Светското Првенство Картичка #112 Бразил Авто PSA/ДНК ГРБ 1А, Ако еден производ е непотпишана или не игра-се користи, холограм нема да бидат вклучени Neymar сувенири.ФК Барселона сувенири.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите