.

.

IIIL Дома Чевли се Менува Столче Ретро Цврсто Дрво, Складирање Чевли Столче СТП Седиште Виткање Дизајн на Чевли Рек Кабинет Дневна Соба и Ходникот Cloakroom Канцеларија з

IIIL Дома Чевли се Менува Столче Ретро Цврсто Дрво, Складирање Чевли Столче СТП Седиште Виткање Дизајн на Чевли

DEN 1419.36

Износ
Во продавницата.

Ние сме среќни да добијат одговор од страна на e-mail во рок од 12-24 часа.Оваа прекрасна клупата е совршен за чување на некои потреби во ходникот или на бања, па дури и во подножјето на креветот како декорација.МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН ЧЕВЛИ РЕК : чевелот решетката може да се користи во различни места според вашите потреби,одлично во entryway,ходникот,спална соба,mudroom,гаража,или внатре во плакарот додатоци.Ве молам прости ми!Пакет се Вклучени : 1×Чевли Промена на Столицата(Нема други додатоци).УДОБНО СЕДИШТЕ : отстранлив седиште перница е полна со високо-квалитетни сунѓер, обезбедува максимална удобност и релаксација.На потресени фиока рачки може да додадете дополнителна ретро допир да вашиот дом.И нема брус и воскресна, мазни површини може да биде рамна со вода, современ моден дизајн, и на Европски стил е надополнет со вашиот мебел, многу вреди да се buying THE ИДЕАЛЕН ИЗБОР: Овој Мал Број на Решетката е дефинитивно идеална алатка за избор на секојдневниот живот, е лесно да се задоволат вашиот дом складирање и декорација потреби, и одличен квалитет го прави тоа трајни и практични.Ако постои мала разлика помеѓу доби објект и слика, примените објект ќе преовладува.посебна функција : ЗАШТИТА на ЖИВОТНАТА средина МАТЕРИЈАЛИ, ТРАЈНИ БЕЗБЕДНОСТ: ќе не стимулира човечкото тело.Перница за седење се спротивстави на влажност и лесно да се отстрани и да се исчисти.СОВРЕМЕН ИЗГЛЕД : Исклучителна солидна боја на надворешноста складирање на изметот додава хармоничен изглед на вашиот внимателно украсена куќа.Без разлика дали тоа се користи, или како подарок за пријател, тоа е добар choice Solid дрво чевли се менува столче чевли кабинет можат да седат на почетниот влезот тремот складирање чување столче Европската лизгачки вратата чевли stool Name : Едноставен чевли cabinet Function : Мулти-function Storage сцена : спална соба за складирање, дневна соба за складирање, hallway Installation метод : земјиште type Style : модерна и simple Service : Ако не сте задоволни со нашите производи или услуги, се Чувствуваат слободни да не контактирате во секое време,Ние гарантираме дека ќе ви даде задоволително решение.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите