.

.

Не Топлина се Намали Цевки и Ракавите 500FT ГАЈТАНОТ БЕЛА (Пакување од 1) (SW11 WH002)

Не Топлина се Намали Цевки и Ракавите 500FT ГАЈТАНОТ БЕЛА (Пакување од 1) (SW11 WH002)

DEN 1665.60

Износ
Во продавницата.

Спецификација : Производител : Алфа Wire Product Категорија : Не Топлина се Намали Цевки и Sleeves Product : Кабел Wraps Type : Спирала, Пламен Retardant Material : Полиетилен (PE)Должина : 500 ft Brand : Алфа Wire Product Тип : Канал, Цевки, Ракави и Mounts Factory Пакет Количина : 1 Subcategory : Жица & Management Unit Тежина : 17 кг.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите