.

.

XJZHANG Професионални Посебни Eyelash Продолжување Еластична Кревет Покрие Листови Растеглив Дното Cils Табела Лист за Lash Кревет Шминка Салон

XJZHANG Професионални Посебни Eyelash Продолжување Еластична Кревет Покрие Листови Растеглив Дното Cils Табела

DEN 1919.76

Износ
Во продавницата.

★ EYELASH ПРОДОЛЖУВАЊЕ ЕЛАСТИЧНА КРЕВЕТ ОПФАЌА : Ова е Убавина листови специјално подготвени за калемење трепките.Кога трепките се пресадена, на граф можете да experiencer лежат на Убавината листови и да уживате во калемење удобно. ★ РАСТЕГЛИВ : Две начин spandex материјал овозможува tablecloth да се протега во сите правци со леснотија. ★ МАТЕРИЈАЛ : долготрајни и водоотпорен,тешко да исчезнат,На spandex материјал има навремено отпорни карактеристики. ★ НАВРЕМЕНО ОТПОРЕН И ИЗДРЖЛИВ : Висока издржливост може да се laundered повеќе пати и не бара пеглање. ★ ГОЛЕМИНА : плочка големина на овој чаршаф е 160cm*75см; максимална екстензија големина е 200cm*90cm.Професионални Посебни Eyelash Продолжување Еластична Кревет Покрие Листови Растеглив Дното Cils Табела Лист За Lash Кревет Шминка Салон Функција : ★ EYELASH ПРОДОЛЖУВАЊЕ ЕЛАСТИЧНА КРЕВЕТ ОПФАЌА : Ова е Убавина листови специјално подготвени за калемење трепките.Кога трепките се пресадена, на граф можете да experiencer лежат на Убавината листови и да уживате во калемење удобно ★ РАСТЕГЛИВ : Две начин spandex материјал овозможува tablecloth да се протега во сите правци со леснотија ★ МАТЕРИЈАЛ : долготрајни и водоотпорен,тешко да исчезнат,На spandex материјал има навремено отпорни карактеристики ★ НАВРЕМЕНО ОТПОРЕН И ИЗДРЖЛИВ : Висока издржливост може да се laundered повеќе пати и не бара пеглање ★ ГОЛЕМИНА : плочка големина на овој чаршаф е 160cm*75см; максимална екстензија големина е 200cm*90cm. ★ Оваа Убавина листови е дизајниран да се вклопуваат во човекот , и криви отворање подолу им овозможува на граф на нозе да бидат поставени со мир на умот.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите