.

.

Овластувања Јога Одбор, Јога Рамнотежа Одбор, Јога Одбор, Yogaboard, Рамнотежа На Табла, Фитнес Одбор, Вечерам Јога, Јога Мат, Core Стабилност

Овластувања Јога Одбор, Јога Рамнотежа Одбор, Јога Одбор, Yogaboard, Рамнотежа На Табла, Фитнес Одбор, Вечерам

DEN 1663.20

Износ
Во продавницата.

Бесплатен Превозот.Овластувањата Јога Одбор се зголемува core стабилизатор на мускулите, се надоврзува и издржливост, ја зголемува core сила, коригира усогласување, ја подобрува рамнотежа, ја зголемува фокус, гради мускулна маса, ја зголемува густината на коските и флексибилност, ги зајакнува лигаментите и работи на целиот ендокриниот и циркулаторниот систем.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите