.

.

Дизајнер Движење Болест Нараквици– Прилагодлив Притисок Точка Анти-Гадење Бенд за Воздушен, Поморски, Автомобил (Пар) Полноќ Лудило (Мали 6 1/2 во.)

Дизајнер Движење Болест Нараквици– Прилагодлив Притисок Точка Анти-Гадење Бенд за Воздушен, Поморски, Автомобил

DEN 840.00

Износ
Во продавницата.

ДОДАТОК ЛЕПЛИВИ ЛЕНТИ додадени за сместување или пропаѓање прашања.НАПРАВЕН ВО САД.Нашите производи функција ВЕЛКРО Бренд сврзувачки елементи.Сите природни.Ако сте нови на акупресурата/притисок точка терапија им овозможи на вашето тело неколку дена да acclimate и да биде во согласност со употреба пред или за време на појавата на првите симптоми.Непосредно олеснување во рок од 5 минути.Ве молиме погледнете го графот опфатени со производот слики за помош со мерење.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите