.

.

SHUBIAO-xiaoji Cordless Правосмукалка, Стап со Правосмукалка со 280W 25Kpa Моќен Вшмукување 40min Траење, 2200mAh Батеријата 4 во 1 Лесни Рачни Правосмукалка за Автомобил домашно Милени?

SHUBIAO-xiaoji Cordless Правосмукалка, Стап со Правосмукалка со 280W 25Kpa Моќен Вшмукување 40min Траење, 2200mAh

DEN 1771.20

Износ
Во продавницата.

Овие може да предизвика силата на вшмукување да биде ослабен или неуспешни.Прашина првенство капацитет 2.Одлична услуга : Имаме за цел да обезбеди повисок квалитет на производите и среќен искуство за нашите клиенти.Ве молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот.УСЛУГИ на КЛИЕНТИТЕ : Ние сме посветени на обезбедување на сите клиенти со високо квалитетни производи и задоволителен шопинг искуство.Четка се тркалаат shutoff; Длабоко тепих и нежни голи кат чистење.Моќен и лесен; Преносни и разноврсна во 4.E : ве Молиме проверете дали цевка е блокиран и на подот четка е испреплетени со косата.9 проценти од прашина и алергени во внатрешноста на вакуум.C : осигурајте се собраа добро.ЕДЕН КЛИК ДАМПИНГ СИТЕ.Додека се користат : Како да се Обезбеди Cordless Вакуум Добра Вшмукување?D : ве Молиме проверете дали износ на ѓубре повеќе од 80% од прашина првенство.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите