.

.

Пакување од 2, Јазик Scraper Орална Нега Почиста Refresh Здив,од не ' Рѓосувачки Челик ABS Пластика - Зелена+Розова

Пакување од 2, Јазик Scraper Орална Нега Почиста Refresh Здив,од не ' Рѓосувачки Челик ABS Пластика - Зелена+Розова

DEN 191.76

Износ
Во продавницата.

304 од не ' Рѓосувачки челик,не-токсични и нема мирис,нема повредени за јазикот,frictionable,здрава Ергономски дизајн;Одлична за чистење на јазикот и помагање на освежување на здивот.Ве молиме имајте во предвид дека ќе има две јазик гребење,НЕМА патување случај вклучени.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите