.

.

2pack Мали Виси Кошница-Памук Јаже Ѕид Кошница, со Рачка, Виси Складирање Кошница, Полица Корпи за Складирање Бин Плакарот Организатор 6×6.3, Ткаени Растенијата Кошница

2pack Мали Виси Кошница-Памук Јаже Ѕид Кошница, со Рачка, Виси Складирање Кошница, Полица Корпи за Складирање

DEN 431.76

Износ
Во продавницата.

3" >>>Материјал : 100% Памук Јаже(eco-friendly) >>>Перат : Рака Мие.Тоа исто така го прави за совршен растенијата кошница за дома декор, како и.Оваа две-тон тешки кошница чува неколку книги, бонбони, сода, закуски, houseplants или што друго треба да се складирање со рачно изработени шарм.3",Совршен начин да се задржи на работи добро организиран во стилски и декоративни начин.Шик Насловна Оркестарот - ова се едноставно прекрасни и нема собрание бара и изгледа се погодни за многу различни стилови, Додадете малку текстура на собата, но тие се мазни, две тон на боја е неутрална и ќе работи и со било дома декор, како што се топло, шик farmhouse или Boho стил декор.Природни Материјали : Овие ѕид кошеви се направени од високо-одделение памук јаже со тесни ткаени, ликовната бода обезбеди мала кошница е повеќе трајни и стабилни.Овие јаже кошеви не само практични туку и стилски начин за работите да бидат организирани.Ве молиме користете мека влажна крпа или четка за чистење, не користете груби или тешко се за чистење на производот.Оваа кошница одржува својата форма и изгледа одлично со камин, влез начин, кревет, креветчето, или каучот.Ве молиме не dehydrate со машина за перење.Уникатна убавина на јута го збогатува вашиот décor со питу текстура и природна топлина — совршен за farmhouse, бохемски, крајбрежни, племенски, или тропски-инспириран внатрешни работи.ИМАЈТЕ на ум : Тоа е нормално за да видите некои набори кога прв пат се отвори како кошница доаѓа здиплен во пакет, вие само може да се overstuff со ќебиња за 24 часа да се формира или железо тоа да се преструктурираат совршено.Кожа рачка засилен со гроздобер заковки направи виси јаже кошница фирма и здрав.Симпатична Малата Големина се Справи со Дизајн -6" x 6.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите