.

.

Половина Продажба Бизнис Мало Дисплеј Знак, 18x24, Полна Боја, 5 Pack

Половина Продажба Бизнис Мало Дисплеј Знак, 18x24, Полна Боја, 5 Pack

DEN 1080.24

Износ
Во продавницата.

Вклучува 5-18"w x 24"h Display Знаци. 4mm Дебели Брановидни пластични знаци.Полна Боја Еден Двострано ПОП Мало Знаци.Печатени со исчезнат отпорни на UV бои.Висат од таванот, во прозорецот, или монтирање на ѕид (Хардвер НЕ се Вклучени).Овие точка на купување на мало се знаци на лесен и ефтин начин да се стави на вашата порака пред вашите клиенти.Со нашиот прозорец знаци, може да се претвори вашиот windows во рекламна платформа за привлекување на нови клиенти и зголемување на продажбата.Тие се ефективни алатки кои можете да ги користите за да им даде на вашиот бизнис поттик.Можете да висат вашиот знаци во windows, на ѕидови или од таванот.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите