.

.

ZHANGWN Бања Ѕид Монтирани Кабинет, Складирање Организатор Дрво Бања Огледало Кабинет Без Backboard Една Врата на Ѕидот Монтирани Суета Огледало со Складирање Rack (Големин?

ZHANGWN Бања Ѕид Монтирани Кабинет, Складирање Организатор Дрво Бања Огледало Кабинет Без Backboard Една Врата

DEN 1310.40

Износ
Во продавницата.

Бања Ѕид Огледало е совршен за вашата модерен декор.Оптимизиран цврсто дрво, плоча, дебелина 18mm, силни и издржливи, не е лесно да се биде форматот се издолжува од влага, многу отпорни на абење; high-definition сребро огледало, јасна слика.Криви огледало кабинет дизајн на рамка, елегантни рационализација дизајн, додадете малку аура да се бања. ❈❤❈❤ Различни Occsions : ѕидот кабинет е совршен за бања, спална соба, суета соба, кујната или во било која друга соба каде што ќе бараат некои дополнителни складирање.Тоа може да се состави на ѕидот или над тоалетот за да додадете функционалност и простор за заштеда, која не однесе до вашата подот. ❈❤❈❤【Едноставни и Стилски Дизајн】огледалото на ѕидот кабинет има едноставни и стилски дизајн, вуди материјал е полн со текстура Тоа е погодно продавница крпи, лекови ,садови или други работи, во меѓувреме за да додадете модерна чувство во вашиот дом.Тоа е идеална опција за вас. ❈❤❈❤ Се се уште се грижите за дефицитарни простор за складирање во бањата.Тогаш тоа е идеален избор за вас!бања кабинет може да совршено се вклопуваат во различни декорација стилови .Покрај тоа, Тој е идеален за украсување вашата бања.Спецификација на производот : Име на Производ : Бања огледало cabinet Style : едноставен и modern Material : цврсти wood Size : 60*60*13.5 см (23.6"X23.6"Х5.3"), 70*60*13.5 см (27.5"X23.6"Х5.3")Тежина : 13kg, 14kg Installation : Удар installation Applicable повод : бања❈❤❈❤ 100% Услугата Satisfation : За било која причина не сте задоволни , само да не контактирате во секое време во својата погодност.Ние секогаш ќе се одговори навремено со соодветно решение да имаат прашањето упатено.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите