.

.

CHHD Лето Дише Спиење Мат Перат Ратан Мат Не се Лизга Бебе да Ползи Душеци за Надворешна Дневна Соба и Спалната соба Ноќни,5 Бои (Боја : Б, Големина : 180x200cm)

CHHD Лето Дише Спиење Мат Перат Ратан Мат Не се Лизга Бебе да Ползи Душеци за Надворешна Дневна Соба и Спалната

DEN 7144.32

Износ
Во продавницата.

Високо-квалитетни материјали : површината на спиење подлога е направен од природни ратан влакна, што е многу мазни.Внатрешноста е исполнета со еколошки високо еластична сунѓерот, Меки и удобни, а и на подножјето се чувствува удобно, Ефективна Долготрајни Топлина Олеснување.Предности на ратан душеци : долго го Користите исто Така Води Постојана Температура, кул, но не мраз, пот-абсорбента и дише, цврсто ткиво, удобно текстура, мазна и кожа-пријателски, нема брус, со добро искуство во жешките летни.Мулти-цел : патосници може да се користи во дневна соба, спална соба, заливот прозорец, балкон, студија, децата соба, cloakroom, троседот, семеен собир, излет (привремено кат), Индексирање Мат, итн.Удобно ратан тестенини : ратан мат има топлина дисипација својства, долго време се користи, не спарно чувство, одржува човечкото тело ноќна температура од 22-25 ℃, кул, но не и мраз.Чистење метод : Тоа може да се мијат со вода или ги избриша со wrung надвор влажна крпа, виси во сенка да се исуши.Не машина перат, не се изложени на сонце.Име на производ : Ice ратан мат/ патосници▪Средината слој материјал : сунѓер (тоа овозможува многу на амортизирање и удобност)▪Дното материјал : силика гел честички▪Не се лизга на дното : На дното на ратан мат е дизајниран со пластични точки, која е безбедна и не се лизга, и не се држи до подот▪Природни суровини, блиски до природата, дебела и ивица, убава и модерен, и продолжување на работниот век▪ратан мат може да се користи како душек или како тепих во дневната соба за децата да си играат.Тоа е исто така погоден за расадници како што област теписи, бебе да ползи душеци, јога душеци, итн.пакување листа : 1* Лето Душек.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите